Сервіс

«Автомобільний центр Голосіївський є авторизованим сервісним центром КІА і пропонує Вам повний комплекс сервісних послуг вашого автомобіля: починаючи від комп'ютерної діагностики та технічного обслуговування і закінчуючи складними кузовними ремонтами із застосуванням високотехнологічного обладнання.

Ми підтримуємо гарантійні зобов'язання заводу-виробника і виконуємо гарантійний ремонт автомобілів KIA з використанням оригінальних запасних частин. Робота в єдиному програмному забезпеченні виробника дозволяє нам швидко перевірити Ваш автомобіль по проведеним сервісним кампаніям і виконати їх в найкоротші терміни.

Кваліфікований персонал, спеціалізоване обладнання та наявність необхідних запасних частин і матеріалів дозволяють нам гарантувати високу швидкість і якість проведених робіт.

Ми пропонуємо:

  • Обслуговування та ремонт автомобілів KIA, незалежно від місця придбання і року випуску;
  • Сучасне сертифіковане обладнання;
  • Відповідність сервісного центру стандартам Компанії-виробника;
  • Кваліфікований персонал;
  • Гарантію на послуги і оригінальні запасні частини;
  • on-line запис на сервісне обслуговування.

Запасні частини Product Line 2 - це друга продуктова лінійка оригінальних запчастин Кіа і розумна альтернатива для автомобілів старше 3-х років.

Додаткова лінійка продукції розроблена Kia і виготовлена ​​на підприємствах - постачальниках Кіа, містить найбільш швидкозношувані деталі оригінальної якості за дуже конкурентоспроможною ціною.

Запасні частини Product Line 2 пропонують якість, аналогічне оригінальним деталям, але різниця специфікації забезпечує цінову перевагу гарантовано мінімум 20% в порівнянні з оригінальною запчастиною.

Запрошуємо Вас відвідати наш центр і переконатися, що в Автомобільному центрі Голосіївський бездоганний сервіс у Всьому!